25. Maurycy Trębacz - Martwa natura z truskawkami, ok. 1925
Proweniencja
Warszawa, kolekcja prywatna Agra-Art, aukcja 22.10.2000, poz. 28
Nr katalogowy: 25
Maurycy Trębacz (1861 - 1941)
Martwa natura z truskawkami, ok. 1925
olej, deska / 53,3 x 70,5 cm
sygn. p.d.: Maurycy Trębacz, na blejtramie nalepka z domu aukcyjnego Agra-Art oraz nalepka ramiarska
- Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 457 EUR
3 632 USD
- Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 148 - 4 609 EUR
4 359 - 4 843 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024
wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00
22 listopada - 10 grudnia 2024