26. Bronisława Rychter-Janowska - W salonie, przed 1927

    Maurycy Trębacz
    - Martwa natura z truskawkami, ok. 1925,

    Henryk Hayden
    - Plaża w Le Pouldu, 1911,

Proweniencja

Sopocki Dom Aukcyjny, aukcja 08.02.2023, poz. 39

Nr katalogowy: 26

Bronisława Rychter-Janowska (1868 - 1953)
W salonie, przed 1927

olej, tektura / 27 x 37,5 cm
sygn. l.d.: B. RYCHTER-JANOWSKA

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 765 EUR
2 906 USD

Estymacja:
14 000 - 16 000 zł
3 226 - 3 687 EUR
3 390 - 3 875 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024

wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00

22 listopada - 10 grudnia 2024

Złóż zlecenie licytacji