38. Nathan Grunsweigh - W parku

    Leopold Gottlieb
    - Martwa natura z rybami, 1925-1927,

    Mojżesz Kisling
    - Martwa natura na tle pejzażu, 1917 (St. Tropez),

Proweniencja

Łódź, kolekcja prywatna
Nowy Jork, South Bay Auctions, aukcja 17.09.2022, poz. 75

Nr katalogowy: 38

Nathan Grunsweigh (1880 - 1966)
W parku

olej, tektura / 40 x 49,6 cm
sygn. l.d: Grunsweigh, na blejtramie nalepka z firmy ramiarskiej Artistic Picture Framing / Artist Materials

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 305 EUR
2 422 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 765 - 3 457 EUR
2 906 - 3 632 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024

wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00

22 listopada - 10 grudnia 2024

Złóż zlecenie licytacji