44. Eugeniusz Eibisch - Targ w Antibes
Proweniencja
Niemcy, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 44
Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
Targ w Antibes
olej, płótno / 68 x 82 cm
sygn. p.d.: Eibisch
- Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 609 EUR
4 843 USD
- Estymacja:
25 000 - 28 000 zł ●
5 761 - 6 452 EUR
6 054 - 6 780 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024
wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00
22 listopada - 10 grudnia 2024