50. Kazimierz Podsadecki - Pejzaż podmiejski, 1956

    Józef Hecht
    - Pejzaż morski z Bretanii, ok. 1930 ,

    Józef Czapski
    - Faust w Operze Paryskiej, 1956,

Proweniencja

Nr katalogowy: 50

Kazimierz Podsadecki (1904 - 1970)
Pejzaż podmiejski, 1956

olej, sklejka / 38 x 52 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: K. Podsadecki - 56, opisany na odwrociu: "PEJZAŻ PODMIEJSKI" / 1956 / K. PODSADECKI / -OLEJ - SKLEJKA-

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 305 EUR
2 422 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 765 - 3 457 EUR
2 906 - 3 632 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024

wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00

22 listopada - 10 grudnia 2024

Złóż zlecenie licytacji