55. Władysław Strzemiński - Autoportret, 1946

    Katarzyna Kobro
    - Akt kobiecy, 1948/2013,

    Andrzej Wróblewski
    - Portret żony Teresy w kwiatach [Kompozycja figuralna], 1953-1955,

Proweniencja

Lubiak J. [red.], Powidoki życia. Władysław Strzemiński i prawa dla sztuki, wyd. Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź 2012, s. 639 [jako Głowa (Autoportret?)].

Nr katalogowy: 55

Władysław Strzemiński (1893 - 1952)
Autoportret, 1946

ołówek, pastel, karton / 33,5 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: W. Strz […] / 1946

Cena wywoławcza:
400 000 zł
92 166 EUR
96 853 USD

Estymacja:
500 000 - 700 000 zł
115 208 - 161 291 EUR
121 066 - 169 492 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024

wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00

22 listopada - 10 grudnia 2024

Złóż zlecenie licytacji