55. Władysław Strzemiński - Autoportret, 1946
Proweniencja
Lubiak J. [red.], Powidoki życia. Władysław Strzemiński i prawa dla sztuki, wyd. Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź 2012, s. 639 [jako Głowa (Autoportret?)].
Nr katalogowy: 55
Władysław Strzemiński (1893 - 1952)
Autoportret, 1946
ołówek, pastel, karton / 33,5 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: W. Strz […] / 1946
- Cena wywoławcza:
400 000 zł
92 166 EUR
96 853 USD
- Estymacja:
500 000 - 700 000 zł
115 208 - 161 291 EUR
121 066 - 169 492 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024
wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00
22 listopada - 10 grudnia 2024