62. Erna Rosenstein - Czas łabędzia, 1966
Proweniencja
Kraków, kolekcja prywatna kolekcja Artura Sandauera, męża artystki
Nr katalogowy: 62
Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Czas łabędzia, 1966
olej, płótno / 97 x 65 cm
sygn. śr.d.: E. Rosenstein 1966, sygn. i opisany na odwrociu: E. ROSENSTEIN / CZAS ŁABĘDZIA / 97 x 65 / olejny 1966
- Cena wywoławcza:
140 000 zł
32 259 EUR
33 899 USD
- Estymacja:
160 000 - 180 000 zł ●
36 867 - 41 475 EUR
38 741 - 43 584 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024
wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00
22 listopada - 10 grudnia 2024