67. Jerzy Nowosielski - Kobiety na plaży, 1968
Proweniencja
Nr katalogowy: 67
Kobiety na plaży, 1968
olej, płótno / 38,5 x 46,5 cm
sygn. na odwrociu: J. NOWOSIELSKI / JERZY NOWOSIELSKI 1968
- Cena wywoławcza:
140 000 zł
32 259 EUR
33 899 USD
- Estymacja:
170 000 - 200 000 zł ●
39 171 - 46 083 EUR
41 163 - 48 427 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024
wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00
22 listopada - 10 grudnia 2024