96. Judyta Sobel - Wnętrze z krzesłem

    - Dziennik nr 94, 1998,

    Ryszard Zając
    - Martwa natura, 1964,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Sopocki Dom Aukcyjny, aukcja 10.02.2021, poz. 87

Nr katalogowy: 96

Judyta Sobel (1924 - 2012)
Wnętrze z krzesłem

olej, płótno / 84 x 71 cm
sygn. p.d.: J. SOBEL

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 457 EUR
3 632 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 609 - 5 761 EUR
4 843 - 6 054 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024

wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00

22 listopada - 10 grudnia 2024

Złóż zlecenie licytacji