97. Ryszard Zając - Martwa natura, 1964

    Judyta Sobel
    - Wnętrze z krzesłem,

    Benon Liberski
    - Kobieta i róże, 1970,

Proweniencja

Łódź, kolekcja prywatna Ruislip, Adam Partridge Auctioneers & Valuers, aukcja 30.04.2024, poz. 152

Nr katalogowy: 97

Ryszard Zając (1929 - 2016)
Martwa natura, 1964

olej, płótno / 61 x 46 cm
sygn. p.d.: RY / ZA / 64, sygn. na odwrociu: RYSZARD ZAJĄC / 1964

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 153 EUR
1 211 USD

Estymacja:
7 000 - 8 000 zł ●
1 613 - 1 844 EUR
1 695 - 1 938 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024

wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00

22 listopada - 10 grudnia 2024

Złóż zlecenie licytacji